oznamuje Vám, že na základe rozhodnutia konzília epidemiológov bude od 1. februára 2021 materská škola a základná škola v obci pokračovať tak ako v súčasnosti.

Materská škola bude naďalej otvorená pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre, ako aj pre rodičov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať svoje povolanie z domu.

Ak sa situácia zlepší, od 8. februára by sa otvorila prevádzka pre všetky deti MŠ a pre I. stupeň ZŠ.

oznamujeme Vám, že podľa usmernenia ministerstva školstva, bude budúci týždeň od 25.1 do 29. 1. 2021 pokračovať otvorenie prevádzky MŠ znova len pre deti  zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti rodičov, ktorých povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.  O otvorení prevádzky pre všetky deti budete informovaní prostredníctvom webovej stránky školy.

Žiaci 1. a 2. stupňa ZŠ sa budú naďalej vyučovať dištančne.  Ďakujeme  za porozumenie.

• Vážení rodičia detí MŠ a žiakov ZŠ

podľa usmernenia ministerstva školstva, bude budúci týždeň od 18.1. do 22.1.2021 pokračovať otvorenie prevádzky MŠ znova len pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu. Riaditeľka školy ďakuje zákonným zástupcom, ktorí sú na materskej dovolenke alebo z rôznych iných dôvodov doma za doterajšiu disciplinovanosť a znova žiada, aby v tomto termíne neprivádzali deti do kolektívu MŠ.

Žiaci 1. a 2. stupňa ZŠ sa budú naďalej vyučovať dištančne.

Vedenie školy Vám ďakuje za porozumenie.

• Oznam pre rodičov detí MŠ

• Vážení rodičia detí MŠ,

po dohode so zriaďovateľom a podľa odporúčaní ministra školstva, bude od 11. januára 2021 otvorená prevádzka MŠ len pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu. Zároveň žiadame zákonných zástupcov, ktorí sú na materskej dovolenke alebo z rôznych iných dôvodov doma v termíne od 11.1. do 15.1.2021, aby deti neprivádzali do kolektívu MŠ a odhlásili ich  zo stravy u vedúcej jedálne.

Prevádzka MŠ bude pre všetky deti otvorená od 18.1.

Za porozumenie ďakujeme.

• Vážení rodičia, milí žiaci,

želám Vám pokojný rok 2021, veľa zdravia, úspechov, radosti a spokojnosti.

V súčasnosti sa situácia v našej krajine veľmi často mení a podľa toho sa menia i podmienky nástupu detí do MŠ a ZŠ.

Momentálne platí takýto plán:

a) od 11.1. do 15.1.2021

I. a II. stupeň – dištančné vzdelávanie podľa stanoveného rozvrhu, ktorý upresnia žiakom triedni učitelia.

O otvorení MŠ od 11.1. Vás budem informovať po konzultácii so zriaďovateľom.

b) od 18.1. do 22.1.2021

I.stupeň – nástup do školy bez testovania – prezenčné  vzdelávanie

II. stupeň – naďalej dištančné vzdelávanie

c) od 25. 1. 2021

I. stupeň – prezenčné vzdelávanie

II. stupeň – nástup do školy s podmienkou testovania ( žiak + 1 rodič)

O spôsobe testovania žiakov, rodičov a zamestnancov školy a rôznych ďalších zmenách Vás budem včas informovať.

Vážení rodičia, milí žiaci,

určite si všetci momentálne želáme, aby sme konečne naskočili do starých koľají a na túto ťažkú dobu rýchlo zabudli. Musíme byť trpezliví, zodpovední a verím, že to spoločne zvládneme. Želám Vám ešte pekný zvyšok prázdnin a pevné nervy v ďalšom vzdelávaní.

Mgr. Vaňková