• Zamestnanci školy

        •  


                                                                   RIADITEĽKA ŠKOLY: Mgr. Michaela Vaňková

                                                     Zástupkyňa pre základnú školu: Mgr. Daniela Hladká

                                                    Zástupkyňa pre materskú školu: Anna Reháková

                                                                   Výchovná poradkyňa: Mgr. Daniela Hladká


          Triednictvo: 

                                                     I.A       Mgr. Silvia Flamíková

                                                    II. A     Mgr. Ľubomíra Masaryková

                                                     III. A    Mgr. Katarína  Pavlíková

                                                     IV. A    Mgr. Silvia Sabayová

                                                     V. A    Mgr. Adela Bartová  

                                                     VI.       Mgr. Izabela Hanzlíčková

                                                     VII. A  Mgr. Martina Hasáková

                                                     VIII. A   Mgr. Adriana Martišiaková

                                                     IX. A     Mgr. Andrea Havlová


          Netriedni učitelia:

                                                              PaedDr. Viola Žilínková


          Školský klub detí:

                                                               Anna Glogovská

                                                              PaedDr. Viola Žilínková  

           


          Materská škola:  

                                    1. trieda učiteľky:  Anna Reháková

                                                                 Jana Križanková

                                    2. trieda učiteľky:  Jarmila Pavlačková

                                                                 Iveta Švecová

                                                               

                                          upratovačka:   Helena Šebová


          Nepedagogickí zamestnanci:

                                              Ekonómka:        Anna Kubányiová

                                                                          Iveta Petrášová

                                  Mzdová účtovníčka:     Iveta Petrášová

                                                  Školník:        Milan Vanek

                                           Upratovačky:       Mária Krempová

                                                                       Margita Olaszová

                         Vedúca školskej jedálne:       Lucia Starychová

                   Pracovníčky školskej jedálne:     Petronela Zelenková  - hlavná kuchárka

                                                                           Margita Mrázová

                                                                            Jana Flamíková

                                                                      

                                                                    

           


                                        

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Unín 420
      • zssmsunin@gmail.com
      • daniela.hladka@gmail.com
      • daniela.hladka@gmail.com
      • 034/6628 193
      • Unín 420, 90846 Slovakia
      • 378 385 80
      • 202 164 3327
      • 034/6628 410
      • 0911 908 565
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje