• "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok..."

• Stalo sa tradíciou, že ako po iné roky, aj toho roku sa naša škola zapojila do vianočného projektu "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Starším a osamelým občanom našej obce budú v tomto predvianočnom čase doručené darčeky v podobe krabičky naplnenej drobnosťami.

Krabičky sú naplnené drogériou, sladkosťami a trvanlivými potravinami. Sú tam aj ponožky, rukavice, knižky, krížovky, hrnčeky, vianočné dekorácie či kreslený odkaz od detí a darcov.

Týmto chceme veľmi pekne poďakovať všetkým žiakom a občanom, ktorí tomuto projektu podali pomocnú ruku, aby boli odovzdané krabičky naplnené hlavne láskou a úctou!

Všetkým zároveň želáme, že až pod stromčekom rozviažu mašličku, nech lásku nájdu v balíčku. Každý deň sviatkov nech je v šťastí, dobrej nálade a pohode, týmto želáme všetkým nádherne krásne Vianoce!

kolektív ZŠ s MŠ Unín

• Základná škola s materskou školou Unín 420