• Upozornenie
      • Vstup do budovy ZŠ s MŠ Unín je cudzím osobám možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľkou školy (0905614464) a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby.
      • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • 1. stupeň - výlet Piešťany a Bradlo

24. 6. 2022

Vo štvrtok 23. 06. 2022 žiaci z prvého stupňa absolvovali výlet do kúpeľného mesta Piešťany a pamätník Milana Rastislava Štefánika- Bradlo. Žiaci si poprezerali naše významné kúpeľné mesto, navštívili kolonádový most, potešili sa vodným vtáctvom nad riekou Váh a občerstvili sa osviežujúcou zmrzlinou. Potom sa presunuli do Brezovej pod Bradlom kde si obzreli Mohylu na Bradle, ktorá je pietnym miestom, kde je pochovaný Milan Rastislav Štefánik - jeden z najvýznamnejších Slovákov a spoluzakladateľ prvého samostatného Československého štátu. Mohyla je súčasne symbolom samostatnosti a slobody nášho národa a pamätník významnej historickej udalosti, kedy sa Slováci zaradili medzi slobodné národy sveta. Nesmieme zabudnúť i na poučnú prednášku z tohto miesta.

• Koncoročný výlet 5.A. 6.A, 7.A

22. 6. 2022

Do fotogalérie bol pridaný nový album Koncoročný výlet 5.A. 6.A, 7.A.

15.06.2022 sme sa vybrali na koncoročný výlet. Navštívili sme hrad Červený Kameň v Častej, včeliu farmu Včelovinu v Smoleniciach, McDonald's a City Arénu v Trnave. Zo školy sme odchádzali o 7.30 ráno, vrátili sme sa unavení 17.20. Na hrade Červený Kameň nás sprevádzala sympatická mladučká sprievodkyňa Adriana. Jej výklad bol veľmi zaujímavý. Vo Včelovine sme sa dozvedeli veľa nových poznatkov o včielkach, ochutnávali sme medy, vyrábali sme sviečky. V predajni sme si mohli kúpiť niečo pre seba, rodinu, priateľov. Vrátili sme sa plní zážitkov, z ktorých budeme určite čerpať do konca školského roka.

• INZERÁT

13. 6. 2022

Základná škola s materskou školou Unín príjme do pracovného pomeru na dobu neurčitú učiteľa/učiteľku pre nižšie stredné vzdelávanie (2. stupeň) s aprobáciou na nasledujúce predmety: telesná výchova, slovenský jazyk s nástupom od 1. 9. 2022. Uchádzač musí spĺňať kvalifikačné predpoklady v zmysle platnej školskej legislatívy. Ukončené adaptačné vzdelávanie je výhodou. Žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte do 15. 07. 2022 na adresu: zssmsunin@gmail.com alebo Základná škola s materskou školou Unín, 908 46 Unín č. 420; tel. 034/6628193

• INZERÁT